Кафедра документознавства та інформаційної діяльності інформує про умови вступу у 2022 році

08:24, 28-04-2022

В умовах воєнного стану науково-педагогічні працівники кафедри документознавства та інформаційної діяльності працюють дистанційно: проводять навчальні заняття, заслуховують звіти про проходження практики здобувачами вищої освіти, беруть участь у конференціях, стажуваннях та багатьох інших професійних заходах.

Вступна кампанія 2022 року – одне з пріоритетних питань. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій готує фахівців за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» (ОС Бакалавр), «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» (ОС Магістр) у межах спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ,

умови вступу на БАКАЛАВРАТ

Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістюДокументознавство та інформаційна діяльність

Для навчання за кошти державного бюджету необхідно подати заяву, скласти національний мультипредметний тест та написати мотиваційного листа. Якщо абітурієнт має сертифікати ЗНО за 2019, 2020 або 2021 роки з української мови та літератури, історії України, математики – ними можна скористатися цього року.

Для навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб необхідно подати заяву та написати мотиваційного листа.

Абітурієнти, які вже здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступені фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, вступають на ТРЕТІЙ КУРС за результатами національного мультипредметного тесту або сертифікатами ЗНО з української мови та літератури, історії України за 2019, 2020 або 2021 роки.

Чи буде враховуватися середній бал атестата?

Цього року середній бал атестата під час вступу враховуватися не буде.

Чи буде діяти сільський коефіцієнт?

Сільський коефіцієнт буде діяти.

Які категорії абітурієнтів матимуть пільги?

Поки що офіційної інформації щодо того, хто з абітурієнтів матиме право на зарахування до університетів за квотами, немає.  Пільгами однозначно користуватимуться діти, які втратили батьків під час війни, діти-сироти, діти учасників бойових дій.

Умови вступу в МАГІСТРАТУРУ

Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю

Для вступу в магістратуру необхідно скласти фаховий іспит в університеті та написати мотиваційного листа.

Що таке мотиваційний лист?

У такому документі абітурієнт пояснює, чому вважає себе найкращим кандидатом на навчання за обраною освітньою програмою. Це практика світових університетів: під час вступу на бюджетні місця мотиваційний лист визначає рейтинг абітурієнтів з однаковим конкурсним балом.

Подати листа можна буде через єдину базу системи освіти.

Шановні абітурієнти, за детальнішою інформацією звертайтеся за тел.:

(063)5050628, (097)3362856, Тетяна Сидоренко, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності