Без документознавців жодна установа не функціонує!

18:09, 10-07-2022

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності здійснює сучасну практичну підготовку фахівців із документознавства та інформаційної діяльності.

Дипломовані спеціалісти обіймають цікаві високооплачувані посади:

• фахівець інформаційного, аналітичного, кадрового підрозділів;
  • спеціаліст служби діловодства організацій, установ, фірм різного профілю;
  • референт-перекладач;
  • коректор;
  • копірайтер зі знанням іноземної мови;
  • літературний редактор;
  • патентознавець;
  • корпоративний секретар.

Бакалавр із документознавства та інформаційної діяльності адаптується до таких суміжних галузей, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна й інші.

Фахівець документаційної сфери – перший помічник керівника фірми, його знання й уміння впливають на прийняття грамотних, виважених рішень апаратом установи.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності має потужну матеріально-технічну базу для підготовки сучасних фахівців. Педагогічний склад кафедри – це науковці-практики, які готують висококласних професіоналів інформаційно-документознавчої галузі.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ,

у Вас є можливість навчатися за кошти держбюджету: для цього насамперед треба в електронному кабінеті виставити перший пріоритет на спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність»), подати сертифікат Національного мультипредметного тесту або сертифікати ЗНО за 2019-2021 роки (українська мова та література, історія України, третій сертифікат на вибір) та мотиваційний лист.

Якщо Вам не вдалося скласти позитивно національний мультипредметний тест, Ви не складали ЗНО раніше – НЕ БІДА!

Ви можете вступити на навчання за контрактом, лише подавши мотиваційного листа!

Вартість навчання одна з найнижчих у столичних закладах вищої освіти - 7 425 грн за СЕМЕСТР. За необхідності можлива помісячна оплата.

Студентам із регіонів надається гуртожиток!

Готові надати консультацію абітурієнтам, які мають право на пільги під час вступу.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами:

(063)5050628 (Viber, Telegram), (097)3362856 (Viber),

Тетяна Михайлівна Сидоренко, завкафедри