Практична підготовка здобувачів вищої освіти як складова формування професійних умінь та навичок в інформаційно-комунікаційній сфері

14:31, 28-03-2023

Здобувачі вищої освіти другого курсу успішно завершили проходження ознайомчої практики. Це перша практика для студентів, тому вона особливо важлива. Її головне завдання – ознайомити другокурсників зі специфікою майбутньої професійної діяльності, формувати фахові компетенції, уміння працювати в новому колективі. Студенти другого курсу, які навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність» були закріплені за різними базами практик. Більшість другокурсників проходили практику в Управлінні соціального захисту населення Солом'янської районної державної адміністрації в м. Києві, Українському науково-дослідному інституті архівної справи та документознавства, Міністерстві у справах ветеранів України.

У нас навчаються студенти з різних регіонів України, тому частина здобувачів вищої освіти проходили практику за місцем проживання: Яна Братчик в Ставищенській селищній раді Житомирської обл.; Максим Вишневський у відділі документообігу та діловодства Білоцерківського національного аграрного університету; Юлія Гецко проходила практику в Бобровицькій міській раді Чернігівської обл.; Ганна Полуботкіна у відділі архіву Ізмаїльської РДА Одеської обл.; Руслана Посохова на приватному підприємстві «Євро Сервіс Плюс» м. Житомира; Валерія Глушкіна проходила практику на Павлоградському приватному підприємстві ПМК-90 Дніпропетровської обл.; Каріна Токар у відділі персоналу приватного підприємства «Олівія Трейд» с. Гатне Київської обл.; Любов Черевко проходила практику в Камінь-Каширській РДА Волинської обл.; Дарина Ярмоліцька в Муніципальній теплоенергетичній компанії м. Ольштин (Польща) у відділі маркетингу та зв’язків з громадськістю. Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності проходили практику в багатьох інших документаційних, інформаційно-аналітичних відділах, службах зв’язків з громадськістю державних установ та приватних організацій, адже будь-якій компанії потрібен висококласний документознавець, піарник, аналітик, HR-менеджер, копірайтер зі знанням іноземної мови. Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня мали можливість застосувати свої теоретичні знання на практиці, дізнатися більше про реальну роботу в галузі та отримати цінний досвід під час виконання професійних обов’язків.