Співпраця кафедри документознавства та інформаційної діяльності з роботодавцями

11:20, 26-05-2023

Серед цілей Стратегії розвитку вищої освіти є «Створення механізму співпраці між системою вищої освіти та ринком праці», що передбачає залучення роботодавців до розроблення й оцінювання освітніх програм, посилення їх співпраці із закладами вищої освіти у підготовці фахівців, виконанні спільних досліджень, розробленні та впровадженні механізму врахування інтересів роботодавців, потреб регіональних ринків праці при формуванні державного та регіонального замовлень на підготовку фахівців.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності з метою підготовки висококваліфікованих фахівців, готових швидко адаптуватися до вимог ринку праці, запрошує до співпраці потенційних роботодавців наших випускників – державні установи: Солом’янську районну в місті Києві державну адміністрацію; Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Міністерство у справах ветеранів України, Центральний державний архів громадських об’єднань України; бізнес-структури: ПАТ «ІнфоПлюс», АТ «GOOD SERVIS», ПАТ «УкрЗІЗпостач» та багато інших.

Головне завдання кафедри ˗ дати такі знання й сформувати практичні компетенції, щоб наші випускники могли в подальшому працевлаштуватися на омріяні посади з достойною платнею!

Співпраця з потенційними роботодавцями спрямована саме на формування практичних навичок здобувачів вищої освіти.

Керівництво кафедри активно залучає роботодавців до:

• організації спільних науково-практичних конференцій, круглих столів, симпозіумів;

• проведення експериментальних розвідок у межах випускних кваліфікаційних робіт на базі організацій, установ за участі роботодавців;
  • читання гостьових лекцій професіоналами-практиками;
  • проведення практичних і семінарських занять;
  • керівництва практикою, курсовими, кваліфікаційними бакалаврськими та магістерськими роботами;
  • участі в роботі екзаменаційних комісій з атестації здобувачів вищої освіти;
  • вдосконалення освітніх програм, за якими навчаються здобувачі вищої освіти, згідно з сучасними науково-технічними вимогами.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності створює всі умови для прямих контактів здобувачів вищої освіти, випускників із потенційними роботодавцями!

Приємно, що наші роботодавці беруть активну участь у покращенні матеріально-технічного забезпечення навчального процесу наших студентів. Так, до Дня телекомунікацій та інформаційного суспільства директор політ-конслатингової компанії АТ «GOOD SERVIS» Денис Гетьман подарував для навчальних потреб студентів кафедри ноутбук і засоби для дистанційної освіти. Під час виступу він наголосив, що майбутні інформаційні аналітики, PR-менеджери, документознавці повинні мати глибокі фахові знання й навички, а також володіти soft skills – прагнути до розвитку, бути стійкими до стресу, наполегливими, завжди готовими відповідати за доручену справу, критично мислити, уміти комунікувати.

Взаємодія з роботодавцями – головний пріоритет роботи кафедри документознавства та інформаційної діяльності!