Важлива інформація при вступі на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій !!!

18:08, 16-03-2022

Спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій  у питаннях і відповідях для абітурієнтів.

Як знайти кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій?

Адреса кафедри: 03110, Україна, м. Київ, вул. Солом'янська, 7, ауд. 136. Завідувачка кафедрою: Руденко Наталія Вікторвіна, ауд. 134. моб. 068-219-50-50.

В якому інституті навчаються студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій  за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» Державного університету телекомунікацій?

Навчально-науковий інститут Телекомунікацій.   Директор інституту: Кравченко Владислав Ігорович,  моб. 063-801-81-16. Адреса деканату: 03110, Україна, м. Київ, вул. Солом'янська, 7, тел. (044) 249-25-72,  ел.адреса – nnit.dek@gmail.com

Які спеціалізації я можу обрати на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка»?

• «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» / «Бакалавр»
  • «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення» / «Магістр»

Які можливості я можу отримати навчаючись за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій ?

• можливість навчатися безкоштовно, адже тільки у нас 120 місць держаного замовлення!
  • можливість здобувати практичні навички з відеопродакшн, мобільних технологій, супутникових технологій, хмарних технологій та телекомунікацій
  • можливість отримати міжнародні сертифікати компаній патерів, які гарантують заробітну плату в розмірі від 15 000 до 65000 грн
  • навчання у провідних фахівців з напрямку телекомунікацій
  • завдяки інноваційному підходу до навчання ти зможеш системно мислити, працювати в команді, професійно володіти усіма сучасними технологіями ІТ-сектору, вільно володіти англійською мовою
  • отримати спеціальність, конкурентоспроможну та затребувану в світі
  • дружній, креативний колектив студентства та професорсько-викладацького складу
  • менторство від старшокурсників
  • активне студентське життя, участь в різноманітних проектах
  • здобуття комунікативних навичок в спілкуванні з різними віковими категоріями
  • стажування в провідних ВУЗах та компаніях
  • співпраця з громадськими організаціями

Чи існує допомога першокурсникам від старшокурсників?

Особливістю нашого університету є запозичена з закордону система менторства – за кожною групою 1 курсу призначається старшокурсник, який допомагає студентам першокурсникам по різноманітним питанням. Також студенти старших курсів проводять для студентів молодших курсів лекції-тренінги, майстер-класи з різних дисциплін, по підготовці до іспитів/заліків. Студенти університету  разом працюють над науковими проектами, займаються в студентських гуртках, беруть участь разом в різних заходах Інституту та Університету.

Ця система у нас працює вже декілька років поспіль й вона показала свою високу ефективність.

Опишіть, будь ласка, мій перший день навчання в Університеті?

Перший день навчання розпочнеться з першої пари (місце та час проведення якої Ви дізнаєтеся з розкладу занять на нашому сайті для студентів усіх курсів, який буде створено після Вашого зарахування). Незважаючи на те, що це є 1 пара викладач розповість матеріал та опитає кожного студента. На кожному занятті повинна бути оцінка. Так само в перший день пройде Урочиста Посвята в Студенти та перші виробничі збори на яких Ви познайомитесь один з одним, а також з в.о. старости курсу, в.о. старост академічних груп, завідувачем кафедри, співробітниками деканату та керівниками Інституту.

Перелік ЗНО для вступу на 1 курс?

Перелік ЗНО для вступу на 1 курс за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій :

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

За державним замовленням

За кошти фізичних або  юридичних осіб

За кошти фізичних або юридичних осіб

За кошти фізичних або юридичних осіб

Українська мова або Українська мова та література

Математика

Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Чи є можливість вступу на 2-й, 3-й курс?

• Для вступу на 2-й, 3-й курс (денна форма навчання) необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (з спорідненої спеціальності) та скласти фахове вступне випробування та
  • ЗНО з української мови ,  ЗНО з математики, або з історії України (або з іноземної мови, або з біології, або з географії, або з хімії, або з фізики).

Які документи необхідні для зарахування?

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінали та копії:

• документи державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього
  • сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання