Розпочинається етап підтвердження участі у НМТ

10:29, 25-05-2022

20 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про важливий етап для учасників національного мультипредметного тесту.

До 7 червня 2022 року (включно) триватиме етап підтвердження участі у складанні національного мультипредметного тесту. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

• вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);
  • зазначити своє прізвище та ім’я;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження участі в НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Підтвердження участі в основній сесії НМТ здійснюватиметься:

• з 20 травня до 7 червня;
  • з 21 червня до 7 липня 2022 року.

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вказати назву населеного пункту, у якому йому буде зручно пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.

Важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить Українському центру оцінювання якості освіти сформувати мережу тимчасових екзаменаційних центрів.

Нагадаємо, затверджено перелік населених пунктів у відповідних регіонах, де нині безпекова ситуація дозволяє провести національний мультипредметний тест (НМТ).