Вступ 2024: Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій запрошує на навчання

15:56, 09-02-2023

Шановні випускники шкіл, коледжів та батьки випускників, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій запрошує Вас на навчання на здобуття рівнів освіти бакалавр та магістр за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка.

Звертаємо Вашу увагу, що тільки за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка на здобуття освітнього ступеня бакалавр 124 бюджетних місця!!!

КОНТРАКТ без зовнішніх іспитів (НМТ, ЄВІ, ЄФВВ), а лише за результатами вступних випробувань у закладі вищої освіти можна буде вступити на контракт на основі повної загальної середньої освіти, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) та освітнього ступеня бакалавра на навчання на спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка.

З нами Ви станете креативним професіоналом з відеопродакшн, стільникового та супутникового зв’язку, хмарних технологій та телекомунікацій, охоронних систем та відеонагляду, операторами дистанційного управління безпілотних літальних апаратів.

Якщо у вас виникають питання, звертайтесь до завідувачки кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій:

Руденко Наталія Вікторівна

моб.тел., telegram, viber – 068-219-50-50

Або приходьте за адресою:

Державний університет телекомунікацій

м. Київ, вул. Солом’янська, 7, к.134 або к.110.

Відповімо на всі Ваші питання і покажемо наші лабораторії з поясненнями про зміст навчання.

Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій в 2023 році!

Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (068) 219-50-50 повідомлення:

Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.

Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!