Профорієнтаційна робота з випускниками коледжів – для вступу в Державний університет телекомунікацій на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій

12:25, 19-03-2023

Перед молодим поколінням постануть питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достойну заробітну плату, приносити користь людям, державі. Сьогодні ми з впевненістю можемо говорити, що в Державному університеті телекомунікацій ви можете отримати професійно-технічну освіту.

Профорієнтаційна робота з випускниками коледжів – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи колективу кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

10 березня 2023 року доцентом кафедри, к.т.н, старшим науковим співробітником Пархоменком Володимиром Лукичом та Пархоменком Вячеславом Володимировичем були проведенв зустрічі з випускниками коледжів.

Під час бесіди Володимир Лукич зазначив, що вибір професії — це  чи не найскладніший  життєвий вибір, який здійснює людина в юному віці. Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше - перед собою. Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку.

Та особливу увагу, звернув на те, що лише в Державному університеті телекомунікацій впроваджено Інноваційний зміст навчання, що викликало неабияку зацікавленість слухачів.

Також відповів на питання по вступній кампанії 2023 року на 3 курс за спеціалізацією “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”, терміни та особливості навчального процесу за спеціальністю "172 - Телекомунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій. На завершення зустрічи Володимир Лукич побажалв зробити правильний крок у житті - обрати професію до душі.

Чекаємо всіх абітурієнтів у нашому Університеті!!!