Фахівці з мультисервісних мобільних платформ

13:15, 29-12-2014

Сучасна інформаційна мережа є складна гетерогенна система із розподіленими програмними додатками. Така система складається із незалежних компонент, які взаємодіють у рамках мережної комунікації через програмні інтерфейси. Її ефективне функціонування забезпечується мультисервісною платформою – комплексом програмних та апаратних засобів, який надає широкий спектр послуг в режимі «онлайн». Сьогодні швидко зростає потреба суспільства в інформаційних, інноваційних, інжинірингових послугах, у виробництві та обслуговуванні складної наукомісткої продукції, а отже, і потреба у фахівцях в області мультисервісних мобільних платформ. Але інформаційне суспільство, економіка знань - це не тільки і не стільки технології та інфраструктура, але насамперед люди, без яких найкращі інноваційні рішення, найсучасніші технології не зможуть функціонувати. Тому в Державному університеті телекомунікацій вже ведеться відповідна підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів за напрямом «Радіотехніка» зі спеціальності «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення».

26 грудня в університеті в урочистій обстановці пройшов випуск спеціалістів з інноваційних технологій мобільних мультимедіа-послуг навчальної групи ААРТС-71 заочної форми навчання  за спеціальністю  «Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення». Підготовка фахівців даного напрямку ведеться на кафедрі «Радіотехнологій». Колектив кафедри вітає випускників з успішним закінченням навчання і бажає всім випускникам нових відкриттів і звершень, плідної роботи та проривних ідей, удачі в справах і особистому житті. Щасливого Вам творчого шляху!

Колектив кафедри радіотехнологій: завідувач кафедри Сайко Володимир Григорович, професор Чайка Георгій Євгенович, доценти Родіонов Сергій Сергійович, Казіміренко Валерій Якович, Пархоменко Володимир Лукич, старші викладачі Потапов Володимир Васильович і Амірханов Ельдар Дамірович..

Сайко В.Г. 249-25-04