Інноваційний зміст навчання кафедри МВТ - запорука успішності студентів в новому навчальному році

10:18, 16-09-2020

Значення спеціальності “Мобільні та відеоінформаційні технології” в умовах зростання попиту на дистанційну освіту, стрімінгові сервіси та соціальні мережі, важко переоцінити.

Адже наша спеціальність - це повсюдний мобільний 4G-інтернет, хмарні технології, розумні Інтернет-пристрої, безпілотні літальні апарати цивільного і військового призначення та невід’ємний супутник смартфонів і планшетів -  безпроводовий Wi-Fi. Завершують повне формування спеціальності дисципліни підготовки провідних фахівців виробництва відеоконтенту та відеоспостереження, без яких не можливі сучасні розумні міста, орієнтовані на формування синергії  мешканців, міських сервісів, підтримки екології та безпеки. Адже сьогодні наші випускники працюють в телекомпаніях та формують екосистеми столиці - KyivSmart City та інших міст України.

Завдячуючи нашим випускникам, теперішнім працівникам компаній-партнерів кафедри Lifecell, Kyivstar, Vodafone та багатьом іншим, весняний карантин цього року пройшов майже не помічено для користувачів всеосяжної мережі Інтернет, хоча навантаження на телекомунікаційну інфраструктуру в той час зросло на 30-70%.

На чому ж базується високий рівень теоретичної та практичної підготовки наших випускників?

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій надає студентам актуальні теоретичні і практичні знання та навички в сфері однієї з найпоширеніших галузей - телекомунікацій.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки в галузі телекомунікацій, та, безперечно, орієнтовані на компетенції наших компаній-партнерів.

Але запорука успіху не тільки в якісній теоретичній підготовці, а і в практичній складовій навчання. Всі практичні заняття на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій проходять з використанням навчально-матеріальної бази компаній Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin на обладнанні останнього покоління.

Наша кафедра тісно співпрацює з вітчизняними операторами мобільного зв’язку Kyivstar, Vodafone і Lifecell, які є потенційними замовниками наших випускників.

З повним змістом Інноваційного змісту навчання кафедри МВТ ви можете ознайомитись у розділі.

Вітаємо першокурсників з усвідомленим вибором перспективної спеціальності і виключною можливістю в повні мірі відчути переваги Інноваційного змісту навчання нашої кафедри!