Обговорення результатів впровадження і визначення напрямків подальшого розвитку освітньої програми «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення»

15:41, 06-11-2021

В п’ятницю 05 листопада 2021 року на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій відбулося засідання, де обговорювали впровадження освітньої програми «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» для якісної підготовки фахівців за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка», її реалізацію в освітньому процесі і визначення напрямків подальшого розвитку.

Метою освітньої програми є формування та розвиток загальних та професійних компетентностей з впровадження та застосування технологій телекомунікацій і радіотехніки, що сприяють соціальній стійкості та мобільності випускника на ринку праці.

На засіданні було детально розглянуто структуру, сутність та зміст освітньої програми «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» для якісної підготовки здобувачів вищої освіти.

Також було розглянуто:

· посади, де можуть працювати випускники кафедри, основні компанії-роботодавці, з якими кафедрою укладено договори про співпрацю;

· відповідність вимогам до стандарту вищої освіти та відповідність компетенцій висунутих компаніями-партнерами, компетенціям освітньої програми.

· інноваційний зміст навчання та його реалізація.

Зроблено висновки про те, що вимоги до компетенцій випускника кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка від компаній-партнерів кафедри відповідають компетенціям освітньої програми і вимогам до формування інноваційного змісту навчання.