Запрошуємо до студентських наукових гуртків!

13:55, 08-02-2022
  1. Студентський науковий гурток з фізики: «Методика розв’язування нестандартних задач з фізики»

Керівник: Андреєва Н.О.

В період з 31.01.22 до 25.02.2022 заняття проводяться в online-режимі щочетверга о 15:15.

Посилання для підключення на гурток з фізики «Методика розв'язування нестандартних задач з фізики»:

Підключитися до конференції Zoom:

Код доступу: ave4WY

Найближчим часом буде розглянуто наступні теми:

10.02.22

Підготовка до олімпіади  з фізики– розв’язування нестандартних задач розділу фізики « Електрика».

17.02.22

Визначення диференціальних характеристик магнітного поля з використанням математичних операторів: grad A. rot , div

24.02.22

Підготовка до олімпіади з фізики –розгляд нестандартних задач розділу фізики « Електромагнетизм».

На заняттях гуртка студенти не тільки розв’язують нестандартні і складні, як з точки зору фізики, так і з точки зору математики задачі, а й навчаються мислити і висловлювати свою наукову думку, розв’язуючи задачі у доброзичливій і творчій атмосфері. Заняття гуртка проводяться щороку з жовтня місяця один раз на тиждень. Студенти гуртка  мають кращі досягнення у навчанні, виконуючи успішно, вчасно і якісно всі види завдань з фізики,  приймають активну участь у фізичних, а також і у англо-фізичних  олімпіадах, займаючи призові місця.

1.  Студентський науковий гурток: "Математична економіка".

Керівник: Паткін Є.Д.

На період з 31.01.22 по 25.02.22 заняття проводяться в дистанційному режимі в середу о 15:15.

Посилання для підключення на гурток «Математична економіка»:

Підключитися до конференції Zoom:

Код доступу: W9W2J0

Запрошуємо відвідати наступні засідання на такі теми:

9.02.22

Аналіз ефективності реклами

23.02.22

Модель зростання в умовах конкуренції

Математика і економіка - самостійні галузі знань, кожна з яких має свій об'єкт і предмет дослідження. Економічна теорія розглядає особливості виробництва, розподілу і споживання товарів і послуг. Математика створює універсальні аналітичні інструменти для вирішення багатьох завдань в різних областях знань. Економісту необхідно спиратися на математичні методи тому математика - це не тільки числа і розрахунки, математика - це школа і культура мислення. Застосування математики в економічних дослідженнях дозволяє пояснити минуле, побачити майбутнє і оцінити наслідки своїх дій.

Кафедра вищої математики, математичного моделювання та фізики запрошує всіх бажаючих приєднатися до засідань гуртків!