Сучасне обладнання – запорука якісних знань

09:32, 11-04-2022

Лабораторія «Оптики і фізики твердого тіла» кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики поповнилися новими сучасними  цифровими приладами. Це  цифровий осцилограф SDS-E series  Oscilloscopes Quick Guide та генератор сигналів низької частоти (цифровий) DDS Signal Generator counter. Тепер студенти мають можливість виконувати дослідження (експерименти), зокрема і при дистанційному навчанні,  на більш високому сучасному рівні, що безумовно впливає на якість знань здобувачів вищої освіти.

На фото доценти Нафєєв Р.К. і Гориня Л.М. здійснюють налаштування та перевірку приладів до виконання лабораторної роботи «Дослідження вимушених коливань та явища електричного резонансу у коливальному контурі».

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів вступати до Державного університету телекомунікацій!