Студентський гурток із фізики як засіб підвищення конкурентоспроможності майбутніх фахівців телекомунікації

13:58, 23-02-2023

Поглиблення теоретичних знань, формування у студентів сучасного наукового світогляду та здатності нестандартного творчого мислення, закріплення ними набутих, у процесі навчання, практичних навичок у розв’язуванні задач підвищеної складності та професійного спрямування, підвищення внутрішньої організованості, свідомого відношення до навчання – мета й задачі студентського гуртка «Методика розв’язування нестандартних задач із фізики».

Вже близько 10 років, щотижня, професор кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики Андреєва Наталія Олексіївна проводить засідання гуртка із студентами першого курсу. Не стають на заваді навіть виклики сьогодення: воєнний стан чи блекаут. У такий час заняття відбуваються у дистанційному форматі.

Гуртківці є активними учасниками й переможцями у олімпіадах з фізики, зокрема англо-фізичних і мають успіхи в опануванні спеціальних фахових дисциплін, серед яких є «Теорія електричних кіл та сигналів», «Технічна електродинаміка», «Фізика оптичного зв'язку», «Основи схемотехніки» тощо.

Досвід успішного кар’єрного зростання випускників нашого університету свідчить, що активна участь в роботі студентського гуртку значно підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці.

Отже, в Державному університеті телекомунікацій створені всі умови для здобуття якісних фахових знань та навичок.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів

приєднатися до спільноти студентів