Вітаємо учасників і переможців олімпіади з фізики

10:35, 12-04-2023

28 березня 2023 року у Державному університеті телекомунікацій відбулася університетська Олімпіада–2023 з фізики, яка проходила в форматі online. В олімпіаді взяли участь 52 студента 1 курсу.

Учасники Олімпіади–2023 продемонстрували гідний рівень підготовки та високу організаційну активність, що свідчить про заінтересованість у вивченні навчальної дисципліни – фізика, яка є базовою в опануванні технічних дисциплін при здобутті в Державному університеті телекомунікацій однієї із актуальних на ринку праці спеціальностей.

Журі, в складі: голова – завідувач кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики, канд. пед. наук, доцент Лиходєєва Г. В., члени: професор, канд. техн. наук, доцент Андреєва Н. О., доцент, канд. фіз.-мат. наук Сімченко С. В., доцент, канд. фіз.-мат. наук Нафєєв Р. К., доцент, канд. фіз.-мат. наук Редько Р. А., перевіривши виконані студентами роботи, визначили переможців олімпіади.

І місце розділили Гунь Костянтин, група ТСД-11 Навчально-наукового інституту телекомунікацій та Забейда Надія, група СЗД-11 Навчально-наукового інституту захисту інформації.

ІІ місце розділили Білоус Богдан та Білоус Олександр, група БСД-14 Навчально-наукового інституту захисту інформації.

ІІІ місце розділили Ткаченко Юлія, група ТСД-12 Навчально-наукового інституту телекомунікацій та Надобних Іван, ТСД-11 Навчально-наукового інституту телекомунікацій.

Вітаємо переможців!

Бажаємо всім учасникам натхнення

у подальших академічних змаганнях!