XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Наукова робота викладачів - запорука успіху університету

14:00, 17-12-2021

У рейтингу «Топ-200 Україна 2021» надано пріоритет євроінтеграційним процесам. Зокрема, автори встановили вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (результати у світових рейтингах, участь університетів в програмах Erasmus+ Європейського Союзу та інше) вищими за вагові коефіцієнти національних показників.

Загалом було взято до уваги десять показників оцінювання діяльності університетів. З-поміж них найбільші вагові коефіцієнти мають академічна, науково-видавнича та міжнародна діяльність, оцінка науково-дослідницьких досягнень через порівняння сайтів університетів, цитованість наукових праць вчених університету у високорейтингових наукових виданнях, якість представлення та популярність закладу в інтернет-просторі.

Як відомо, в цьому рейтингу – та й взагалі в усіх міжнародних рейтингах подібного роду – вельми вагомим показником є так звана наукова діяльність викладачів, до якої має бути залучений кожний співробітник – від професора до асистента. Іншими словами, викладач будь-якого ВНЗ, крім лекцій і семінарів повинен регулярно “видавати” наукову продукцію – статті, монографії, навчальні посібники та брати участь у конференціях.

Зважаючи на вище сказане викладачі кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики постійно самовдосконалюються, зокрема, беруть участь у наукових конференціях, доповідаючи і англійською мовою у тому числі.

Протягом останніх місяців поточного року викладачами було взято участь у наступних міжнародних конференціях:

  • 2021 IEEE 3th International Conference on Advanced Trends in Information Theory

 

  • Scientific and practical forum “DIGITAL REALITY”-2021

  • ITU International Conference for European countries «Digital transformation based on ICT innovations for the development of the digital economy»

  • VIII Міжнародна науково-технічна конференція «Інформатика, управління та штучний інтелект (ІУШІ-2021)»

  • VIІI Міжнародна науково-технічна Internet-конференція «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами»


  • ХІІІ Міжнародна науково-технічна конференція студентства та молоді «Світ інформації та телекомунікацій»

Фотографії

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 888