Запрошення на навчання за спеціальністю «Технічні системи захисту інформації»

11:13, 19-07-2022

Шановні абітурієнти! Сьогодні час довів, що інформація є одним з дорогих продуктів в житті суспільства. Щоб отримати конфіденціальну та секретну інформацію для досягнення своєї мети ворожі структури використовують різні технічні засоби, обладнання та людський ресурс. Для запобігання даним діям, наша кафедра – кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців з кібербезпеки та захисту інформації. Крім захисту корпоративних комп`ютерних мереж та вміння вистроювати політику безпеки на підприємствах та в галузях, студенти саме нашої кафедри отримують знання та практичний досвід в програмній реалізації спеціальних алгоритмів, які необхідні в проектуванні, створенні та експлуатації технічних засобів, які дають можливість захищати технічні пристрої від несанкціонованого витоку конфіденційної та секретної інформації. Це захист від прослуховування стаціонарних та мобільних засобів зв`язку, банківських та платіжних карт, захист від прослуховування та скритого відеоспостереження приміщень, в яких відбуваються секретні перемовини, включаючи і дипломатичні представництва. Захист командно-телеметричної інформації безпілотних літальних апаратів та засобів зв`язку, які використовуються військовими при виконанні бойових завдань, та багато іншого. Крім того, кафедра в рамках факультативних занять допомагає студентам в отриманні знань шкільного курсу математики, фізики для подальшого розуміння тих дисциплін, які викладаються науково-педагогічними працівниками кафедри та представниками компаній-партнерів кафедри. Запрошуємо Вас до навчання на нашій кафедрі - не пожалієте і будете дуже задоволенні в отримані першого високооплачувального місця роботи по закінченню навчання.