Форум компанії Cisco «Архітектура цифрових мереж»

11:03, 24-03-2017

11-12 квітня 2017 року, в НСК «Олімпійський» за адресою: Київ, вул. Велика Васильківська, 55 відбудеться форум компанії Cisco «Архітектура цифрових мереж».

На форумі будуть розглянуті питання:

• Як перетворити мережу в джерело інновацій?
  • Як використовувати мережі для захисту організації протягом усього континууму вторгнень: до, під час, і після атаки?
  • Як спростити використання всіх можливостей мережі і забезпечити легкість управління?
  • Як інтелектуальна мережа від Cisco дозволяє економити без компромісів в продуктивності і безпеці?
  • Які технології дозволяють просто і швидко побудувати сучасний центр обробки даних для поточних і майбутніх додатків?
  • Як поліпшити взаємодію між співробітниками з будь-якого пристрою і в будь-якому місці?

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація: https://kyiv.forum-cisco.com

Програма: http://www.cisco.com/c/m/ru_ua/events/2017/dna-forum/index.html#schedule

Не зможете бути присутнім на заході? Підключайтеся до його онлайн-трансляції

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.