Курси підвищення кваліфікації за напрямом «Системи технічного захисту інформації»

08:55, 10-12-2021

Вже стає доброю і головне систематичною традицією проводити на базі кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту інформації Державного університету телекомунікацій курсів підвищення кваліфікації для співробітників підприємств та організацій України різних форм власності, за напрямком «Системи технічного захисту інформації».

Так в період з шостого по сімнадцяте грудня у Державному університеті телекомунікацій підвищують рівень своїх професійних знань за спеціалізацією “Системи технічного захисту інформації” співробітники ланки Державного управління України. Є певна зацікавленість фахівців підвищувати рівень своїх професійних знань саме на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету телекомунікацій.

Курси проводять висококваліфіковані викладачі кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту, які мають вчені звання докторів та кандидатів наук з тривалим практичним досвідом роботи в сфері технічного захисту інформації.

Половина часу відведеного на курси проводиться у форматі практичних занять на сучасній навчально-лабораторній базі з використанням обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту і сучасних програмно-апаратних комплексів та програмного забезпечення. Про наявність і поступове оновлення такого обладнання регулярно повідомляється у рубриці Новини та події кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту.

Навчання проводиться за стандартами Міністерство Освіти і Науки України та Державною службою спеціального зв'язку та кіберзахисту України по 120 - годинній програмі. Після закінчення курсів слухачам будуть видані сертифікати державного зразка про підвищення професійної компетентності.