Інноваційний зміст навчання на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

11:15, 29-03-2022

Інноваційний зміст по кафедрі Інформаційних систем та технологій полягає в наступному:

1. Сучасна теоретична підготовка

Теоретична підготовка студентів за спеціальністю Інформаційні системи та технології здійснюється на основі сучасних технологій (одними з яких на сьогоднішній день є Інтернет речей та робототехніка) та компетенцій компаній партнерів кафедри, а саме:

2. Якісна практична підготовка

Практична підготовка здійснюється за допомогою програмного забезпечення (MATLAB/Simulink, MathCad, Cisco Packet Tracer, MS Visio, Rational Rose, IT project management, Notepad++, Xcode) та сучасного обладнання (мережеве обладнання Huawei, MikroTik; набори Arduino; програмовані роботи-конструктори; 3D-принтери; набори «Розумний будинок»). Якість практичної підготовки підтверджена наявними: викладачами-практиками з ІТ-компаній, що є носіями практичних знань; надсучасною матеріально-технічною базою кафедри, на якій працюють студенти. Саме з цією метою на кафедрі відкрито Академію інформаційно-комунікаційних технологій Huawei та Академію MikroTik.

3. Договори з компаніями

Однією зі складових, успішного працевлаштування випускника є можливість зарекомендувати себе як кваліфікованого фахівця під час проходження практик та стажувань в відомих компаніях, з якими кафедра уклала угоди, а саме компанії Huawei, Водафон, Vodafone, Pipl, MikroTik. При добросовісному навчанні ви зможете побудувати кар’єру в престижній ІТ-компанії, яка надасть вам забезпечене фінансове майбутнє!

4. Кафедра навчає на основі компетентностей, наданих роботодавцями

Зміст дисциплін, що викладає кафедра спрямований на оволодіння студентом наступних навиків та вмінь, які в свою чергу є вимогами роботодавців до претендентів на посади.

5. Видача сертифікатів

По закінченню навчання вашою перевагою перед іншими претендентами при влаштуванні в престижну компанію будуть наявні іменні сертифікати, які ви отримуєте в період навчання в межах дисциплін.

6. Поглиблене вивчення англійської мови

В обов`язковому порядку на кафедрі передбачено поглиблене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам 20% занять проводяться англійською мовою. Робототехніка, Моделювання інформаційних систем, Технологія VoIP – саме ці дисципліни дозволять вам оволодіти технічною англійською мовою!