Прагнеш отримати якісну та затребувану освіту? Вступай на спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології (Інженерія програмного забезпечення автоматизованих систем)

11:57, 09-08-2022

Плануєш вступ на ІТ та не можеш визначитися зі спеціальністю?

Кафедра Інженерії програмного забезпечення (Державний університет телекомунікацій) запрошує до навчання!

Наші переваги:

• високорівнева матеріальна база
  • актуальні для працевлаштування навчальні дисципліни
  • практики, стажування та курси від відомих компаній-партнерів кафедри
  • поглиблене вивчення англійської мови
  • з 1 курсу вивчаються цікаві та корисні дисципліни, які знадобляться при працевлаштуванні
  • безкоштовні курси з Інтернету Речей (розумний будинок) та 3D-моделювання тільки для наших студентів
  • з 3 курсу 50% дисциплін викладається англійською
  • спортзал та гуртожиток для наших студентів
  • наукові конференції, участь в ІТ-івентах
  • вибіркові дисципліни додатково
  • можливість помісячної оплати

Вже на 1 курсі ти вивчатимеш технології Internet of Things та 3D-моделювання. Наша кафедра пропонує  безкоштовні курси тільки для наших студентів, де вони мають змогу навчитися створювати пристрої розумного будинку, а також створювати 3D-моделі та друкувати їх. Це може стати твоїм першим проектом у портфоліо!

Що ти будеш вивчати?

• Internet of Things (технології Smart Home, проектування власних пристроїв)
  • Робототехніка
  • 3D-моделювання та друк
  • Веб-розробка
  • Комп'ютерні мережі
  • Бази даних
  • Управління ІТ-проектами
  • Програмування С++
  • Програмування Java
  • Програмування Python
  • Хмарні технології
  • Штучний інтелект

(подивитися повний список дисциплін)

З 1 вересня планується очне навчання!

За умови очного навчання - знання НЕ лише теоретичні, завдяки нашій матеріальній базі ти зможеш одразу застосувати знання на практиці.

У нас є:

• платформи для побудови систем розумного будинку (Arduino, Raspberry, ESP)
  • система Ajax
  • система Xiaomi Mijia Smart Home
  • система Orvibo
  • 3D-принтери (3шт.)
  • 3D-сканер
  • системи ІР-телефонії

та багато іншого!

За більш детальною інформацією щодо вступу звертайтесядо Каміли Павлівни Сторчак, завідувача кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем - +380 97 946 08 09 (Телеграм, Вайбер)

Долучайтеся до нашого телеграм-каналу: https://t.me/ipzasdut

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.