Освоюємо Linux - корисна ознайомча практика для студентів 2 курсів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

13:26, 16-02-2023

З метою всестороннього розвитку своїх студентів кафедра Інженерії програмного забезпечення розробила спеціальні навчальні курси для тих студентів, які залишилися проходити ознайомчу практику в стінах Державного університету телекомунікацій.

Під час навчання студенти здобувають такі корисні навички:

• вміння працювати з графічним інтерфейсом та командним рядком Linux
  • розуміння побудови файлової системи Linux, її особливостей, їєрархії файлової системи
  • володіння командами роботи з файловою системою
  • редагування текстових файлів за допомогою Vi
  • налаштування командного рядка та оболонки
  • маніпуляції з файлами, робота з каталогами
  • розумання загальних процесів під час роботи з Linux тощо

Після проходження курсу студенти отримають сертифікати про нову компетентність, які згідно з принципами іноваційного навчання на кафедрі дозволять їм отримати престижні робочі місця у майбутньому.

Навчання проходить за зручним графіком на онлайн-платформі Zoom, заняття відбуваються кожного дня. Окрім занять студенти також отримують завдання для самостійного виконання - лабораторні роботи, матеріали для саморозвитку. Виконання цих завдань буде впливати на підсумкову оцінку за практику.

Окрім звітів з лабораторних робіт кожен студент згідно правил проведення практики оформить та подасть щоденник і звіт практики, а також буде захищати звіт у форматі презентації.