Викладачі та студенти кафедри відвідали VI Міжнародну спеціалізовану виставку ADDIT EXPO 3D - 2023

12:25, 02-06-2023

Головна мета виставки - це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

Addit EXPO 3D - це виставка для тих, хто йде в ногу з часом, хто відкрив для себе простори технологій XXI століття, які найбільш динамічно розвиваються, хто усвідомлює, що третя промислова революція починається на наших очах.

Також в рамках постійного оновлення матеріальної бази нашої кафедри планується оновлення обладнання для 3D-друку! Адже сьогодні ми ознайомилися з останніми трендами та моделями.

Ну а щоб бути в курсі всіх подальших подій,які відбуваються на кафедрі ІПЗАС,приєднуйтесь до нашого телеграм каналу.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.