Вступ 2024: Додаткова сесія ЄВІ для магістрів, як “рятувальний круг” для тих хто не встиг зареєструватись на основну сесію тесту

12:48, 05-06-2023

Наказом Міністерства освіти і науки України передбачено проведення додаткової сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Участь у додатковій сесії ЄФВВ/ЄВІ можуть взяти вступники, які:

• брали участь в основній сесії, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
  • не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.

Вступники мають подати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву для участі в додатковій сесії.

Учасники, які не з’явилися для участі в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, разом із заявою подають документ, який підтверджує причину неявки.

Учасники, які брали участь в основній сесії, але стосовно них було порушення процедури, подають заяву до регламентної комісії регіонального центру в день проведення вступних випробувань.

Особи, які не змогли завершити виконання роботи, або не з’явилися для участі в основній сесії подають заяву протягом трьох календарних днів із дня проведення основної сесії ЄФВВ/ЄВІ.

У разі неявки на основну сесію через хворобу  до регіонального центру разом із заявою необхідно подати – один із документів, зазначених в абзацах 2 – 5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України.

Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією при регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Особа може оскаржити рішення регламентної комісії щодо відмови в допуску до участі в другій сесії, прийняте щодо неї, способом подання заяви до апеляційної комісії не пізніше ніж через три робочі дні (із урахуванням часу, необхідного на її доставку) з моменту розміщення на сайті відповідного регіонального центру рішення регламентної комісії, що оскаржується.

Додаткову сесію ЄВІ/ЄФВВ буде проведено в містах, де розташовані регіональні центри оцінювання якості освіти.

Тепер трохи про терміни щодо проведення додаткової сесії ЄВІ:

• Приймання заяв для участі в додатковій сесії вступниками, які брали участь в основній сесії, але: щодо них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань; не змогли розпочати або завершити виконання завдань.Термін: у день проведення вступного випробування, у якому вступник брав участь під час основної сесії;
  • Приймання заяв для участі в додатковій сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній сесії з причин, які не залежали від їхніх дій і волі та на які вони не змогли вплинути.Термін:протягом трьох календарних днів із дня проведення відповідного тестування;
  • Приймання реєстраційних документів для участі у вступних випробуваннях (додатковий період реєстрації) : 12.07.2023 - 14.07.2023;
  • Опрацювання приймальними комісіями закладів вищої освіти реєстраційних документів, надісланих у додатковий період реєстрації, за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті УЦОЯО : 12.07.2023 - 17.07.2023;
  • Здійснення розподілу учасників додаткової сесії між тестуваннями, змінами, пунктами тестування : до 25.07.2023;
  • Розміщення на інформаційних сторінках "Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури" на офіційному вебсайті УЦОЯО запрошень-перепусток для участі у додатковій сесії : до 31.07.2023;
  • Проведення додаткової сесії : 03.08.2023 - 16.08.2023;
  • Оголошення результатів додаткової сесії (розміщення результатів вступних випробувань на інформаційних сторінках "Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури" на офіційному вебсайті УЦОЯО): до 18.08.2023.

З’явилися питання?Тоді заповнюйте анкету абітурієнта, щоб отримати індивідуальну консультацію щодо вступу.

Також, запрошуємо вас до нашого телеграм каналу, щоб переглянути більше інформації про нашу спеціальність.