Вартість навчання на ІТ-спеціальностях в 2023 році у провідних університетах Києва: де дешевше

18:12, 06-06-2023

Вступна кампанія 2023 року вже не за горами. Хтось уже визначився, до якого ВНЗ він буде вступати і за яким напрямом. А для когось це питання все ще залишається актуальним. Раніше ми писали статтю "ЯК ОБРАТИ СВОЮ МАЙБУТНЮ ІТ-СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ТА ОЦІНИТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ?" .Тепер же настав час поговорити про не менш важливе питання: в яких ВНЗ Києва можна дешевше отримати вищу освіту за трьома найпопулярнішими ІТ-спеціальностями: 126 Інформаційні системи та технології, 121 Інженерія програмного забезпечення та 123 Комп'ютерна інженерія.

Ми підготували для вас список ТОП-5 ВНЗ з цими напрямками, вказавши актуальну ціну за навчання на наступний рік:

КПІ імені Ігоря Сікорського

• Бакалавр -  44 900 грн./рік
  • Магістр – 53 900 грн./рік

• Бакалавр – 49 900 грн./рік
  • Магістр – 59 900 грн./рік

• Бакалавр – 44 900 грн./рік
  • Магістр – 53 900 грн./рік

Джерело (магістр)

Державний університет телекомунікацій (Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій)

Навчання на провідній спеціальності 126 Інформаційні системи та технології в нашому університеті:

• Бакалавр – 31 450 грн./рік
  • Магістр – 35 560 грн./рік

• Бакалавр – 33 450 грн./рік
  • Магістр – 38 640 грн./рік

• Бакалавр – 31 450 грн./рік
  • Магістр – 35 560 грн./рік

Також доступна щомісячна та щосеместрова оплата за навчання.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

• Магістр – 49 400 грн./рік

Спеціальність 121Інженерія програмного забезпечення:

Національний авіаційний університет

• Бакалавр – 26 000 грн./рік
  • Навчання на магістратурі по даній спеціальності відсутнє

• Бакалавр – 29 000 грн./рік
  • Магістр – 33 600 грн./рік

• Бакалавр – 28 000 грн./рік
  • Магістр – 33 600 грн./рік

Києво-Могилянська академія

Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології:

• Навчання на даній спеціальності відсутнє.

• Бакалавр – 100 000 грн./рік
  • Магістр – 80 000 грн./рік

Спеціальність 123 Комп’ютерна Інженерія:

• Навчання на даній спеціальності відсутнє.

Джерело (магістр)

Звісно, поряд із вартістю освітніх послуг також вкрай важливим є питання якості освіти та можливостей, які студент отримує від навчання в тому чи іншому університеті. Саме тому окрім вивчення цін на освіту варто ознайомитися з матеріальною базою університету, його науково-педагогічним складом, почитати відгуки та офіційні джерела.

Всі переваги навчання на спеціальності 126 Інформаційні системи та технології Державного університету телекомунікацій (ДУІКТ) можна легко знайти та швидко переглянути у нашому телеграм-каналі для абітурієнтів за посиланням.

Отже, можна зробити висновок, що Державний університет телекомунікацій (ДУІКТ) є абсолютним лідером серед інших Київських ВНЗ за вартістю навчання та якістю надання освітніх послуг, особливо стосовно ІТ-спеціальностей 12 галузі.

З’явилися питання? Тоді заповнюйте анкету абітурієнта, щоб отримати індивідуальну консультацію щодо вступу.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.