Міжнародний комерційний арбітраж: від Києва - до Лондона, між теорією та практикою

11:47, 19-05-2015

Про майстер-клас

Майстер-клас буде проходити 19 травня 2015 року в м. Києві, вул. Володимирська, 49а, Україна, 17:00 - 20:00 (Вільний простір "Циферблат").

Для кого цей майстер-клас?

Наша першочергова мета зробити так, щоб захід був цікавим не тільки для юристів чи представників бізнесу, але і для людей, котрі просто бажають отримати цінні знання та цікаву інформацію від майстра своєї справи.

Захід, зокрема, буде цікавим для:

-студентів – правників, міжнародників, економістів, фінансистів та інших спеціальностей, а також для починаючих молодих спеціалістів;

-практикуючих юристів/адвокатів, науковців, представників ВНЗ;

-працівників юридичних та консалтингових компаній;

-підприємців, які планують розпочати власну справу, або мають бажання її розвивати;

-всіх інших, хто цікавиться бізнес-тематикою, вирішенням спорів, а також бажає отримати цінні знання та цікаву інформацію про професійний досвід від майстра своєї справи.

Програма майстер-класу:

Відвідавши захід, ви отримаєте інформацію з таких питань:

1. Що таке міжнародний арбітраж? Його переваги для сторін. Досвід українських компаній, обравших арбітражне вирішення спорів.

2. Арбітражний розгляд справи: від ініціювання арбітражного розгляду справи до виконання арбітражного рішення. Потенційні ризики та практичні поради щодо їх уникнення.

3. Під час майстер класу у вас буде можливість дізнатися про професійний шлях становлення пані Ірини партнером юридичної фірми Bryan Cave у Лондоні, Великобританія, особливості арбітражного розгляду справ та британської юридичної практики, та чи може Україна у майбутньому претендувати на роль арбітражної держави.

4. Арбітражна клініка (питання – відповіді). Якщо ви мали або маєте справу з міжнародним комерційних арбітражем і у вас є практичні спірні питання з цього приводу, то ви можете поставити їх нашому спікеру та отримати кваліфіковану експертну відповідь.

5. Ви також зможете познайомитись із цікавими людьми з різних галузей права, бізнесу та освітньої діяльності, поділитись своїм професійним досвідом, обмінятися думками та просто приємно провести час.

Отримайте цінні знання та цікаву інформацію від майстра своєї справи!

Кафедра Комутаційних систем

Відповідальний: к.т.н.,старший викладач Полоневич А.П.

PolonevyhAP@ukr.net

Тел. (044) 249-25-81

Тел. (044) 249-25-14

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології