I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ»

13:01, 14-09-2015

I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ»

Державний університет телекомунікацій

22.10.2015

Кафедра Комутаційних систем спільно з кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки  Державного університету телекомунікацій запрошують Вас взяти участь у I Міжнародній науково-технічній конференції «Актуальні проблеми розвитку науки і техніки».

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, наукові співробітники, студенти/випускники ВНЗ та інших науково-дослідних і професійно-технічних організацій, а також практикуючі спеціалісти, які здійснюють науково–практичні дослідження в галузі науки і практики (гуманітарних, технічних та математичних наук).

1. Робочі мови конференціі

англійська, українська, російська

2. Секції конференції

Конференція буде проходити за наступними напрямками:

ГУМАНІТАРНІ ТА СУСПІЛЬНІ НАУКИ:

ТЕХНІЧНІ НАУКИ

МЕТАМАТИЧНІ НАУКИ

3. Форма участі у науково-практичній конференції:

Заочна.

4.Умови участі у конференції:

Включно до 22 жовтня 2015 року потрібно надіслати на електронну адресу матеріали, яка вказана нижче.

Після завершення конференції збірник з Вашими тезами отримають окремі наукові та університетські бібліотеки і заклади. Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА. Збірник тез представляється в електронному вигляді.

5.Вимоги до тез доповідей:

Обсяг – не більше 3 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docx; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (НЕ БІЛЬШЕ ДВОХ, шрифт – напівжирний, курсив); посада, навчальний заклад, місце роботи у разі закінчення навчання; місто, в якому його розташовано, держава (шрифт – курсив); назва статті (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.

6. Приклад оформлення тез:

Секція: Технічні науки.

Іванов І.І.

аспірант кафедри Комутаційних систем

Державний університет телекомунікацій

м. Київ, Україна

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМ НВОГО ПОКОЛІННЯ

1). Використана література оформлюється в кінці тексту під назвою «Література:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [8, с. 268].

2). Сторінки не нумеруються.

3). Назва файлу має містити прізвище та ініціали учасника конференції (приклад назви файлу, Tezy_Ivanov I.I.).

До розгляду не приймаються тези, які оформлені без врахування зазначених вимог.

З усіх питань, що стосуються даної конференції, Ви можете звертатися:

• Кафедра Комутаційних систем

Відповідальний: к.т.н., доцент Полоневич А.П.

Тел.: (044) 249-25-81

Email: polonevychAP@ukr.net

• Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

Відповідальний: старший викладач Складанний П.М.

Тел.: (044) 249-29-17

Email: KONF_DUT@i.ua

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології