ВІДТЕПЕР ІСТОРІЮ ОНОВЛЕНЬ WINDOWS 10 ВИДНО КОЖНОМУ

14:31, 22-02-2016

Навіщо і кому потрібен відкритий недавно софтверним гігантом сайт з історією оновлень її новітньої ОС? Ці подробиці були розглянуті Томом Уорреном (Tom Warren) в опублікованій ресурсом The Verge замітці «Microsoft will stop hiding what's inside Windows 10 updates».

Завданням сайту є надання користувачам інформації про кожному оновленні Windows 10. Таким чином буде зрозуміло, які зміни і коли вносилися в операційну систему. Як повідомляє представник зі зв'язків з громадськістю Microsoft, компанія вирішила створити нову систему, що дозволяє користувачам бачити історію оновлень Windows 10, - свого роду хаб, що містить інформацію про кожного з оновлень і дозволяє дізнатися про тих оновленнях операційної системи, які були зроблені раніше.

Зрозуміло, більшості користувачів Windows 10 Не цікаво щомісяця читати про те, як саме була покращена операційна система, але цей сайт стане важливим джерелом знань для ІТ-адміністраторів і досвідчених користувачів. Новий сайт буде регулярно оновлюватися - кожен раз, коли Microsoft стане вносити чергові зміни в свою операційну систему. По всій видимості, мова йде тільки про оновлення, які були зроблені, починаючи з відкриття сайту.

Незважаючи на наявність альтернатив - OS X від Apple і численних операційних систем Linux - багато користувачів віддають перевагу саме Windows, тому все, що стосується цих операційних систем, представляє величезний інтерес для мільйонів користувачів.

Слід зазначити, що для нових процесорів колишні операційні системи софтверного гіганта підтримуватися не будуть. Раніше розглядалися припущення про те, чи буде стягуватися плата за оновлення ОС, яка дебютувала в кінці липня 2015 року.

Повідомляється також, що зараз компанія тестує оновлення операційної системи під робочою назвою «Redstone». Очікується, що почути про них буде можна на конференції розробників в березні 2016 року.