Представлений Xplay 5 - перший в світі телефон з 6 гігабайтами оперативної пам'яті

13:11, 10-03-2016

У перший весняний день дебютували два смартфона Vivo Xplay 5, серед яких, як іпредполагалось раніше, найбільш цікава модель Ultimate Edition, яка стала першим в світі телефоном з шістьма гігабайтами оперативної пам'яті. Серед його характеристик - топовий процесор Snapdragon 820, 128-гігабайтний накопичувач і 5,43-дюймовий двухсторонне вигнутий, як і у Galaxy S7, Super AMOLED-дисплей. Новинки володіють технічними характеристиками, властивими більш відомим флагманським девайсів початку 2016 року, характеризуючись всіма тими якостями, які чекають користувачі від сучасного преміального телефону.

В ілюстрованій замітці Кріса Карлоне (Kris Carlon) «Vivo Xplay 5 launched with 6 GB of RAM, Snapdragon 820 and dual-edge display», опублікованій ресурсом Android Authority, розповідаються деякі подробиці, що стосуються нового телефону.

Він володіє суцільнометалевим корпусом, сканером відбитків пальців і батареєю ємністю 3600 мАг, що підтримує швидку зарядку, а також подвійними стереодинаміками Hi-Fi 3.0 і роз'ємом USB Type-C. Його ціна становить 650 доларів США, що трохи нижче, ніж у представленого раніше компанією Samsung аналогічного за характеристиками Galaxy S7 Edge.

Технічні характеристики нового телефону прекрасні, але користувачі зупиняють свою увагу на тому чи іншому смартфоні не тільки на підставі знайомства зі списком його технічних якостей, але і грунтуючись на своїх колишніх уподобаннях та досвід використання девайсів певних брендів. Крім того, специфікації не завжди в повній мірі відображають продуктивність і зручність використання, якій буде характеризуватися пристрій в реальності.

Новий смартфон володіє двома камерами - 16- і 8-мегапіксельною. В даний час важко сказати, чи позначиться поява на ринку Vivo Xplay 5 на продажах Galaxy S7 edge в Китаї. Китайські телефони з топовими характеристиками і конкурентоспроможними цінами стають неймовірно поширеними і все частіше бажаний користувачами навіть по відношенню до продуктів більш відомих брендів.

Слід зазначити, що вигнутий екран Vivo Xplay 5 не володіє тими спеціальними функціями для вигинів, які характерні для Galaxy S7 edge. Тому очевидно, що він, незважаючи на певну схожість, насправді не відноситься до того ж класу девайсів, що і новий флагман Samsung.

Новинка пропонується в двох версіях: «Flagship Edition» з чотирма гігабайтами оперативної пам'яті і чіпсетом Snapdragon 652 за 3698 юанів (565 доларів США) і «Ultimate Edition», про яку розповідалося вище, характеризується шестігігабайтной оперативною пам'яттю і вражаючим процесором всіх яскравих флагманів початку 2016 року - Snapdragon 820, яка обійдеться покупцеві в 4288 юанів (655 доларів США).

Слід зазначити, що цей процесор присутня не тільки в одній з версій Galaxy S7, а й в незвичайному телефоні LG G5, у якого є «друзі», що розширюють не тільки функціональність девайса, але і його батарею.

Сканер відбитків пальців Vivo Xplay 5 здатний розблокуватися за 0,4 секунди, а зі стану на екрані і того швидше - всього за 0,2 секунди. Новий смартфон «з коробки» працює під управлінням операційної системи Android 6.0 Marshmallow з програмною оболонкою FunTouch OS від Vivo. Користувачам доведеться вибирати з двох золотистих кольорів - «рожевого» (Rose Gold) і «кольору шампанського» (Champagne Gold).

Стандартна модель доступна для попереднього замовлення вже зараз. Що ж стосується версії Ultimate Edition з більш потужним процесором і не знає собі рівних оперативною пам'яттю, то вона, як повідомляється, з'явиться в продажу 8 березня 2016 року.

Ресурсом GSMArena також додатково уточнюються характеристики екрану і камер нового телефону. Його дисплей характеризується дозволом 1440 x 2560 пікселів (щільність - ~ 541 пікселів на дюйм).

Основна 16-мегапіксельна камера новинки володіє діафрагмою f / 2.0, автофокусом з визначенням фази, двокольорового світлодіодним спалахом. Розмір її сенсора становить 1 / 2.8 ", розмір пікселя - 1.12 μm. Серед її функцій - геотеггінг, фокусування дотиком, визначення осіб, панорамна зйомка і HDR. Відео вона дозволяє знімати з дозволами 2160p (30 кадрів в секунду) і 1080p (30 кадрів в секунду). Діафрагма додаткової 8-мегапіксельної камери - f / 2.4.