Новий Nexus-смартфон від HTC отримає технологію 3D Touch

14:46, 10-03-2016
Технологія 3D Touch поки мало поширена. Причина тому, ймовірно, відсутність потреби в ній. Однак нововведення завжди потрібні, і так як поки альтернативи 3D Touch на ринку немає, виробники будуть змушені в майбутньому використовувати дисплеї з подібною технологією в своїх пристроях. Втім, вже зараз на полицях магазинів можна зустріти популярний в Китаї Huawei Mate 8 і ZTE Axon Mini.

Відсутність 3D Touch в Galaxy S7 зовсім не говорить про те, що технологію Android-виробники не прийняли. Ні, навпаки, якщо вірити інсайдерам з соцмережі Weibo, в цьому році безліч виробників представлять девайси, здатні реагувати на силу натискання по дисплею. У їх числі будуть Xiaomi, Meizu, Oppo, Vivo.

До слова, в Мережі вже з'явився скріншот екрану, зроблений на Meizu MX6, на якому зображено контекстне меню іконки програми «Галерея», дуже схоже з таким у Mate 8 і iPhone 6s. А розмитий фон в черговий раз повторює ідеї Apple. Втім, не варто забувати, ким є компанія Meizu - відкриттів від китайців чекати не варто. Очікується, що Meizu MX6 буде представлений вже в першому півріччі цього року.

Винятком є ​​лише Huawei, якій вдалося представити Mate 8 на кілька днів раніше iPhone 6s.

Ми підходимо до найголовнішого - Nexus. Якщо вірити тому ж джерелу, HTC стане виробником наступного Nexus-смартфона, а в планах компанії Google впровадження підтримки 3D Touch в Android. Це істотно спростить завдання виробникам і розробникам мобільного софта. До слова, раніше стверджувалося, що компанія впровадить в Android ще й підтримку стилусів. Таким чином Android N може стати по-справжньому революційним по відношенню до нових технологій і виробникам.

Ринок розвивається в правильному напрямку. Давайте поглянемо ширше - сканери відбитків пальців і сітківки ока є, закруглені екрани, прикриті 3D-склом, вже кілька років радують споживачів. Чим же ще дивувати? LG в цьому році сконцентрувалася на модулях, Samsung - на камері. Однак реальне майбутнє дійсно в повністю гнучких смартфонах-планшетах. Чому? А тому що дивувати більше нічим. Принаймні нам в голову прийшло тільки це.