Маркетологи за безпеку в Інтернеті!

00:05, 09-02-2022

Сьогодні відзначають Міжнародний день безпеки в інтернеті

Однією з найважливіших умов широкого застосування Інтернету було і є забезпечення адекватного рівня безпеки для всіх транзакцій, що проводяться через нього.

Наша кафедра за ефективне та безпечне використання цифрових технологій, як для бізнесу, так і для клієнтів онлайн-бізнесу.

І в процесі навчання на всіх предметах де ми вивчаємо інтернет технології для маркетингу, особливе значення приділяється захисту інформаційної безпеки маркетингу в інтернеті.

Приходьте на наші лекції і ви дізнаєтесь:

що таке маркетинговий захист даних та як не підпадати під санкції за порушення інформаційної безпеки!

Маркетологи за безпеку в Інтернеті!