УВАГА! Умови вступу на навчання до Державного університету телекомунікацій для здобуття магістерського рівня вищої освіти з маркетингу у 2022 році

11:51, 18-02-2022

Вступ на навчання для здобуття магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 075 Маркетинг відбуватиметься у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування.

І етап. РЕЄСТРАЦІЯ

Згідно з Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році  реєстрація для проходження ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року включно. Реєстрацію здійснюватиме Приймальна комісія Державного університету телекомунікацій (аудиторія 107).

Для реєстрації необхідно подати:

• 1 фото,
  • копію паспорта + витяг, або сторінки 1, 2, 11,
  • копію ідентифікаційного коду.

ІІ етап.  ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 22 червня

ІІІ етап.  ЄДИНЕ ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ

Єдине фахове вступне випробування відбудеться  в період:

20 червня-02 липня за окремим графіком.

ІV етап.  РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ

Реєстрація електронних кабінетів відбувається з 13 липня

V етап.  ПРИЙОМ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ

Прийом заяв та документів до Державного університету телекомунікацій проходитиме  з 15 по 22  липня

Згідно з Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році будуть дійсними результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020-2022 років, єдиного фахового вступного випробування  – 2022 року.

Приймальна комісія працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

Телефони Приймальної комісії: 096-480-24-72, 044-249-25-91

Телефон завідувача кафедри маркетингу Виноградової Олени Володимирівни: 098-72-29-528