Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності «075-Маркетинг»!

15:46, 23-06-2022

Ось і відбувся перший в історії кафедри стовідсотково дистанційний захист кваліфікаційних дипломних робіт здобувачів освітніх ступенів «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності «075-Маркетинг» Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва.

Навіть складні умови невизначеності не зупинили наших студентів презентувати власні дослідження за обраною тематикою на самому високому рівні. Актуальність тем представлених робіт в сучасних умовах набуває ще більшого сенсу. Кожна окрема робота була унікальною, з власним баченням проблеми та практичними рекомендаціями щодо покращення роботи досліджуваних підприємств. Знання та досвід, отримані під час навчання, допомогли здобувачам впевнено доповідати отримані результати з використанням сучасних технологій на платформі  відео-конференції, до якої приєднались члени екзаменаційної комісії. Графічні матеріали демонструвалися на екрани пристроїв учасників захисту у вигляді презентацій. Завдяки цьому вдалося максимально реалістично відтворити off-line захист.

Слід відмітити і високу ступінь присутності здобувачів під час захисту дипломних робіт однокурсників. Сприятлива атмосфера, дружня підтримка додавали натхнення тим, хто захищав свої роботи.

При цьому деякі здобувачі переривали захист у зв’язку з необхідністю спускатися у бомбосховища. В режимі реального часу було чутно і завивання сирен повітряної тривоги, і залпи знарядь...

Підводячи підсумки захистів, голова екзаменаційної комісії д.е.н., проф. С.Ф.  Смерічевський відмітив якісну підготовку, актуальність досліджень та високу ступінь організації захисту кваліфікаційних робіт. Він висловив побажання миру, успішного працевлаштування. Бакалаврів було запрошено до продовження навчання у Державному університеті телекомунікацій на спеціальності «Маркетинг».

Студентів привітали з успішним захистом завідувач кафедри маркетингу О.В. Виноградова, викладачі кафедри: І.О. Совершенна, Н.М. Недопако, В.Г. Дарчук та О.В. Крижко.  Були побажання миру, втілення мрій, задоволення від професії маркетолога, яка має стати джерелом благополуччя, натхнення і подальшого кар’єрного зростання.

Вітаємо наших креативних студентів-маркетологів з успішним захистом кваліфікаційних дипломних робіт! Пишаємося вами! Віримо у ваше блискуче майбутнє! Бажаємо вам нових ідей, великого натхнення та постійного розвитку!