Навчальний курс CCNA Cybersecurity Operations

12:14, 11-02-2022

Студенти групи БСЗ-51 отримали сертифікати про завершення курсу CCNA Cybersecurity Operations, який проводився у рамках навчальної дисципліни «Безпека мереж за стандартами CISCO» під керівництвом аспіранта 4-го курсу Державного університету телекомунікацій – Віталія Вікторовича Марченка. Заняття проводилися дистанційно на платформі Netakad з листопада 2021 року по лютий 2022 року.

Успішно виконали всі вимоги, завершили проходження курсу CCNA Cybersecurity Operations та отримали сертифікати наступні учасники:

Іван Ісаєнко, Олександра Усачова, Володимир Якименко, Олег Качан, Євген Шуляковський, Артем Силюченко, Андрій Шевченко, Рафаіл Романюк, Богдан Москаленко, Денис Школьовой, Аріна Пясецька.

Даний курс повністю розкриває професійні компетенції аналітика кібербезпеки першого рівня SOC. Студенти отримали унікальну можливість набути навички опису функцій і характеристик операційних систем Windows та Linux, необхідні для підтримки аналізу кібербезпеки, а також вміння пояснити принципи роботи мережевих інфраструктур.

Крім цього, програма курсу CCNA Cybersecurity Operations охоплює такі питання:

• Аналіз роботи мережевих протоколів та служб.
  • Класифікація різноманітних типів мережевих атак;
  • Використання засобу мережевого моніторингу для визначення атак на мережеві протоколи та служби;
  • Застосування різних способів запобігання несанкціонованому доступу до комп'ютерних мереж, хостів та даних;
  • Роль шифрування у моніторингу мережевої безпеки;
  • Способи визначення вразливостей кінцевих пристроїв та атаки на них.
  • Оцінка попереджень безпеки мережі;
  • Аналіз даних про вторгнення в мережу для визначення скомпрометованих хостів та вразливостей;
  • Аналіз обробки інцидентів безпеки за допомогою CSIRT.

Нові знання та вміння знадобляться учасникам для подальшого професійного розвитку в сфері кібербезпеки.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.