Консультація студентів щодо написання магістерської роботи на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

09:40, 26-10-2022

У рамках підготовки студентів 6-го курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки до захисту дипломних робіт, завідуюча кафедрою, професор – Гайдур Галина Іванівна та доцент кафедри – Гахов Сергій Олександрович 25 жовтня 2022 року провели консультацію для майбутніх магістрів щодо вимог та стандартів написання дипломної роботи, де представили Методичні рекомендації до виконання магістерської роботи на другий ступінь вищої освіти «Магістр» для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека» освітньо-професійної програми Інформаційна та кібернетична безпека».

Галина Іванівна Гайдур звернула увагу аудиторії на те, що проблема, яку буде описано у роботі, має бути актуальною і автор повинен зазначити, чому він вибрав саме це питання. Кожна робота майбутнього магістра обов’язково проходить перевірку на плагіат і таким чином отримує допуск до захисту.

Кандидат військових наук, доцент Гахов Сергій Олександрович підкреслив, що у магістерській роботі важливо зазначити перелік міжнародних стандартів, методів та основних підходів до вирішення поставленої проблеми.

Висновок роботи має детально описувати наукові завдання магістерської роботи та загальні рекомендації щодо використання технології фахівцями з кібербезпеки.

Консультація відбулась у дружній атмосфері і магістри отримали всю необхідну інформацію.