Профорієнтація на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

10:31, 07-02-2023

Маркетинг університету іноді може здаватися складним завданням. Для того, щоб пропагувати місію великого навчального закладу, водночас звертаючись до майбутніх абітурієнтів - тут потрібно багато чого враховувати.

Особисте спілкування з абітурієнтами та їх батьками - стратегія кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій. Сьогодні викладачі кафедри відвідали ліцей № 144, де зустрілись з учнями та учителями старших класів. Викладач кафедри Зоя Зіновіївна Бондаренко розповіла про Державний університет телекомунікацій, кафедри, спеціальності, науково-педагогічний склад, сучасне обладнання та просторі і затишні аудиторії. Більш детально Зоя Зіновіївна зупинилась на спеціальності 125 Кібербезпека та посадах, які може отримати студент після закінчення Університету.

Діти виявили неабияку цікавість до нашого навчального закладу та можливості вивчити Програмування і Криптологію. Наявність різноманітних безкоштовних спортивних секцій та наукових гуртків була безумовно перевагою Державного університету телекомунікацій. Школярів привабила  можливість стати членом Кіберполіції, щоб підтримувати порядок та мир в Україні.

Особливо цікаво було старшокласникам спілкуватись зі студенткою групи БСД-31 Анастасією Андріївною Бригинець, яка розкрила чисельні переваги навчального закладу та звернула увагу на те, що всі навчальні програми університету пройшли акредитацію і бакалаври та магістри після закінчення легко знаходять собі робоче місце з високооплачуваною заробітною платою.

Учнів, батьків та учителів ліцею № 144 було запрошено на день відкритих дверей  кафедри Інформаційної та кібернетичної, що проходить кожної п’ятниці.