Виробнича практика студентів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки у Кіберполіції

16:32, 27-02-2023

Студенти 3 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки: Максутов Марсель, Прокопчук Денис, Співак Ілля, Лисенко Антон, Когут Дмитро та Сиротенко Дмитро у лютому-березні 2023 року отримали можливість пройти виробничу практику у Відділі протидії кіберзлочинам в Київській області Департамента кіберполіції Національної поліції України.

На базі відділу Кіберполіції Київської області здобувачі освіти ознайомлюються з роботою профільного підрозділу, поглиблюють свої знання в сфері кібербезпеки та інформаційних технологій. У разі успішного проходження практики бажаючі зможуть у майбутньому спробувати свої сили під час конкурсних відборів до Кіберполіції. Практика проходить під керівництвом Начальника відділу Кіберполіції Київської області - Віталія Панькова.

Всі студенти 2 курсу кафедри ІКБ також мали змогу відвідати відкрите заняття співробітника Кіберполіції - Артура Плаксюка 16 лютого онлайн, на якому Артур розповів про напрямки діяльності, основну цілі роботи Кіберполіції і нові проекти, а також відповів на чисельні запитання здобувачів освіти. Майбутні бакалаври дізнались про умови роботи у даній організації, які спеціалісти найбільш необхідні, розмір зарплатні та технічне оснащення.

Кіберполіція проводить активну діяльність для припинення кіберзлочинності і ми пишаємось, що наші студенти стали часткою цієї благородної та нелегкої справи.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.