Команда кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки взяла участь у змаганнях UA30CTF онлайн

11:57, 27-04-2023

Перші змагання UA30CTF викликали велику зацікавленість серед учасників, студентів та ІТ спеціалістів і Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України провела другі всеукраїнські молодіжні онлайн-змагання із кібербезпеки у форматі Capture the Flag – UA30CTF. У них взяли участь понад 400 учасників, об'єднаних у 107 команд із різних куточків України. Наша команда зайняла почесне 47 місце.

Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом 12 годин команди вирішували 25 завдань на пошук та експлуатацію вразливостей у поєднанні з вирішенням цікавих логічних завдань. Одне з головних завдань – оцінити вміння учасників захищати комп'ютерні системи. Завдання орієнтовані як на новачків, так і на тих, у кого вже є певний досвід.

«Формування нового покоління фахівців з кібербезпеки, як і реформування профільної освіти, є одними з пріоритетів Держспецзв’язку. Ми раді надати можливість молоді перевірити свої навички, позмагатися із колегами та сформувати молоду професійну спільноту. Кількість учасників перевершила всі сподівання, тому ми обов'язково продовжимо практику проведення таких змагань у майбутньому», – зазначив заступник голови Держспецзв'язку Олександр Потій.

Бажаємо нашій команді натхнення та ще більше цікавого досвіду та перемог!