На кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки завершила роботу всеукраїнська наукова конференція «Цифрова трансформація кібербезпеки»

11:54, 01-05-2023

27 квітня 2022 року Кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного Університету Телекомунікацій було проведено Всеукраїнську наукову конференцію «Цифрова трансформація кібербезпеки». Конференція, що проводиться кожного року, набула широкої популярності серед ІТ спеціалістів, викладачів, аспірантів, студентів Державного університету телекомунікацій і закладів освіти України.

Протягом останніх кількох років більшість підприємств прискорюють темпи своєї цифрової трансформації на основі впровадження передових ІТ-технологій, таких як хмарні/граничні обчислення, біг дата та Інтернет речей (IoT). У той же час організації все ще страждають від атак на безпеку, які є одними з найважливіших перешкод у реалізації їхніх планів цифрової трансформації. Ці атаки підкреслюють вразливість сучасних кіберінфраструктур, а також важливість кібербезпеки як невід’ємного елемента стратегії цифрової трансформації будь-якої компанії.

Організатори конференції «Цифрова трансформація кібербезпеки» закликали учасників поділитись досвідом та результатами роботи і досліджень за низкою різноманітних сучасних викликів цифрової трансформації кібербезпеки в Україні, таких як: кібербезпека корпоративних інформаційних систем, безпека хмарних технологій, розслідування кіберінцидентів, технічні системи захисту інформації, менеджмент інформаційної безпеки та інше.

Захід був проведений у змішаному форматі і зібрав велику кількість учасників. Матеріали конференції охоплюють широкий спектр питань цифрової трансформації кібербезпеки.

Спікери та гості конференції спілкувались та працювали у дружній і затишній атмосфері.

Висловлюється подяка усім, хто відгукнувся та надіслав матеріали!