24 жовтня - Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми кібербезпеки»

12:17, 16-10-2019

До уваги магістрів та бакалаврів!

Навчально-науковий інститут захисту інформації, кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки проводить 24 жовтня Всеукраїнську наукову конференцію на тему: «Актуальні проблеми кібербезпеки».

Для участі необхідно подати матеріали:

• тези в обсязі 1-3 сторінки формату А4,
  • на одній з робочих мов конференції (українська, англійська),
  • редактор Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,
  • поля: верхнє та нижнє – 2 см, ліве – 2 см, праве – 2 см,
  • формули в редакторі Equation 3,0.

Порядок оформлення:

• Назва (великими літерами), ПІБ (курсивом), анотація (50-100 слів) – 11 шрифт.
  • У тексті перенос слів робиться автоматично.
  • По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [1, 2 с. 23], [4, с. 23],
    • де "2" порядковий номер у списку використаних джерел, "23" – номери сторінок;
  • У кінці тез надається перелік використаної літератури (до 4-х найменувань, 10 кегль).

Матеріали тез не редагуються, автор несе відповідальність за науковий зміст та оформлення.

Матеріали учасників конференції буде опубліковано в збірнику матеріалів.

Участь у конференції та публікація БЕЗКОШТОВНІ

Матеріали надсилати до 1800 23.10.2019 року на е-maіl: ikbdut@gmail.com

Назву документа подавати у вигляді Іванов.doc або Іванов.docx

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.