XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
+38(066)227-46-60 (Viber, Telegram)
Державний університет телекомунікацій

Штучний інтелект допомагатиме абітурієнтам обрати професію!

11:26, 21-01-2022

В Україні запустили інноваційну систему профорієнтації, де за допомогою штучного інтелекту абітурієнти зможуть сформувати власний «Паспорт здібностей учня». У «Паспорті» зазначатимуться провідні типи особистості та інтелекту, а також перелік професій, у яких учень може досягти успіху.

Про це йшлося на пресконференції щодо професійної орієнтації молоді, де був презентований Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

За словами директора Інституту модернізації змісту освіти Євгена Баженкова, проект є результатом системного аналізу кращих світових кейсів з профорієнтації, адже в розвинених країнах з учнями працює кар’єрний консультант, який супроводжує підлітка протягом всього терміну навчання, і школяр закінчує школу, маючи чітке розуміння власних схильностей до тієї чи іншої професії, що дозволяє йому зробити свідомий вибір подальшого навчання та побудови власної кар’єри.

Цей інструмент є початком реформування старшої профільної школи в межах «Нової української школи», – підкреслив Євген Баженков.

Зокрема спікери пресконференції розповіли, що проєкт «Обери професію своєї мрії» – це 5 кроків до успіху школяра, які передбачають профорієнтаційне тестування, консультацію з кар’єрними радниками за допомогою технології «перегорнутого кол-центру» та ознайомлення з трендами ринку праці та практичними порадами, як складати резюме, підготуватись до співбесіди тощо, за допомогою мультимедійних курсів у міжнародному форматі SCORM.

Також його складовими є онлайн-екскурсії на провідні підприємства України та можливість детально ознайомитись з топ-100 професіями у форматі мультимедійних курсів (загальна інформація про професію, рівень заробітної плати, перспективи даної професії у майбутньому, кількість вакансій, навички, якими повинен володіти фахівець, та в яких закладах освіти цієї професії можна навчитись).

Окрім того, у межах даного проекту працює «Школа кар’єрного консультанта», у якій вчителі та шкільні психологи навчатимуться основам кар’єрного консультування. Таким чином в Україні буде створюватись мережа професійних фахівців з профорієнтації.

Напрямок штучного інтелекту є актуальним в сучасному світі, Державний університет телекомунікацій пропонує вам долучитися до студентської спільноти та дізнатися більше про переваги Штучного інтелекту!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 710