Шановні студенти - набір для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Онлайн 10 та 11 лютого 2022 року о 15.00!

10:04, 09-02-2022

Шановні студенти!

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводить набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2022 році!

Запрошуємо всіх на День відкритих дверей кафедри! Онлайн 10 та 11 лютого 2022 року о 15.00!

Участь у цьому заході допоможе Вам знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, умов та особливостей навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх програм, можливостей і додаткових переваг! Завітайте на День відкритих дверей онлайн та поспілкуйтеся із представниками кафедри військової підготовки. Сплануйте власну цьогорічну вступну кампанію!

ДО ЗУСТРІЧІ В ZOOM!

Приєднатись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/4784631444?pwd=MHpLMDlDRzFzUDR1TzEwQTNWeUVEUT09

Пароль: Xrf7Ge

Необхідно бути зареєстрованим в програмі ZOOM Для участі в заході просимо пройти РЕЄСТРАЦІЮ

Запрошуємо всіх на зустріч!