Навчальні курси підвищення кваліфікації для викладачів кафедри Штучного інтелекту Prof2IT: Вступ до програмування мовою Python для Big Data та Data Science від Kharkiv IT Cluste та Grid Dynamics

16:27, 10-02-2023

7 лютого стартував курс від ІТ-компанії Grid Dynamics та Kharkiv IT Cluster з ТОП-напрямку «Вступ до програмування мовою Python для Big Data та Data Science» в якому приймають участь викладачі кафедри Штучного інтелекту.

Метою курсу є:

• навчитись застосовувати системи обробки великих даних;
  • вміти використовувати принципи інтелектуального аналізу даних на основі методів та алгоритмів Data Science;
  • опанувати мову програмування Python і парадигму об’єктно-орієнтованого програмування;
  • вміти використовувати системи Git контролю версій коду;
  • отримати знання та навички, необхідні студентам для проходження співбесід до IT-компаній на позицію cтажер/trainee за напрямками Python, Big Data, Data Science.

Результатом є отримання сертифікату про проходження курсу, обсягом 180 годин на 6 кредитів ЄКТС. Дякуємо Kharkiv IT Cluste та Grid Dynamics за чудову можливість отримати нові знання та вміння!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.