ЗАПРОШУЄМО НА ТРЕНІНГ

16:01, 25-01-2016

Кафедра економіки, підприємництва та права анонсує проведення тренінгів «Фінансове планування: сучасні методи та тренди»

Запровадження означених тренінгів зумовлене актуальними викликами сьогодення, які вимагають від підприємств швидкої реакції на зміни у бізнес-середовищі. Для того, щоб бути реалізованою, будь-яка бізнес-ідея повинна мати чітке фінансове обґрунтування. Практика показує, що саме через відсутність гнучкого фінансового плану, який дозволяє швидко прорахувати можливі сценарії розвитку, підприємства зазнають збитків та втрачають можливості успішного розвитку.

Запропоновані тренінги мають на меті пояснити сутність процесів, що відбуваються у сучасній економіці, та запропонувати слухачам найбільш дієві підходи до фінансового планування на підприємствах.

Цільовою аудиторією тренінгів є:

1. Студенти старших курсів інженерних та економічних спеціальностей, які цікавляться новітніми підходами до розробки фінансової стратегії підприємства;

2. Фахівці та практики, які бажають суттєво оновити та удосконалити знання у фінансово-економічній сфері та на конкретних прикладах розібратися у найважливіших нюансах фінансового планування на
підприємствах.

Більш докладну інформацію про зміст тренінгів розміщено у буклеті.

За додатковою інформацією звертайтесь на кафедру Економіки, підприємництва та права (ауд.319).

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування