2 березня 2016 року в Університеті відбувся День відкритих дверей

10:51, 04-03-2016

На цьому заході були присутні 61 учнів 9-х, 10-х та 11-х класів спеціалізованої школи № 7 ім. М.Т. Рильського м. Києва

Завідувачі та співробітники кафедр ознайомили присутніх  із спеціальностями, за якими навчаються в Навчально-науковому інституті менеджменту та підприємництва, а також із сучасними навчальними аудиторіями і лабораторіями, створеними по кожній спеціальності.

Учням було запропоновано заповнити анкету абітурієнта. Результати опитування показали, що 48 учнів, в тому числі 12 випускників школи, зацікавились спеціальностями, за якими навчаються в Університеті.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі