Збори студентів Університету

10:11, 14-03-2016

17 березня 2016 року в 14 годин в  актовому залі відбудуться загальні збори студентів Університету

Порядок денний

1. Виступ декана факультету підготовки офіцерів запасу Національного     університету оборони України імені Івана Черняховського Марценкивського В.Д.

2. Презентація програми тренінгу «Фінансове планування: сучасні методи й тренди». Доповідач – доктор економічних наук, професор Гусєва О.Ю.

Анотація виступів

1. Полковник Марценкивський В.Д. ознайомить із навчально-виховним процесом підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, де навчаються студенти більше ніж 40 вищих навчальних закладів України.  Після закінчення навчання та присвоєння військового звання молодшого лейтенанта випускники факультету підготовки офіцерів запасу можуть проходити кадрову військову службу в Збройних Силах та інших військових формуваннях України, або, перебуваючи в резерві, будувати цивільну кар'єру.

2. Керівник проекту доктор економічних наук, професор Гусєва Ольга Юріївна представить програму тренінгу й відповість на всі виниклі питання.

Запровадження тренінгу обумовлене актуальними викликами сьогодення, які вимагають від підприємств оперативного реагування на зміни в бізнес-середовищі.

Усяка підприємницька ідея повинна мати чітке фінансове обґрунтування. Практика показує, що саме через відсутність гнучкого плану підприємства зазнають збитків і втрачають можливості успішного розвитку.

Запропонований тренінг має на меті дати розуміння сутності процесів, які характеризують сучасну економіку й запропонувати слухачам найбільш діючі підходи до питань фінансового планування на підприємствах.

Цільовою аудиторією тренінгу є:

студенти старших курсів університету, які цікавляться сучасними підходами до фінансової стратегії підприємства;

фахівці й практики, що бажають істотно обновити й прискорити знання у фінансово-економічній сфері й на конкретних прикладах розібратися в складних ньюнсах фінансового планування.

Учасники тренінгу, після його успішного завершення одержать відповідні сертифікати. Додаткову інформацію можна одержати на кафедрі економіки, підприємництва й права (аудиторія 328), по телефону (044)249-25-98, електронна адреса kedut@ukr.net

Спеціалізація: Штучний інтелект