Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційно-документаційне забезпечення сучасного суспільства»

08:17, 18-04-2016

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПІДПРИЄМНИЦТВА

ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

КАФЕДРА ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ

ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КАФЕДРА ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА, ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УКРАЇНОЗНАВСТВА

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«ІНФОРМАЦІЙНО-ДОКУМЕНТАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА» (19 – 20 травня)

Шановні викладачі ВНЗ, представники науково-дослідних інститутів, підприємств, установ та організацій, органів державного управління і місцевого самоврядування, докторанти, аспіранти!

УВАГА!!! ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК І ТЕЗ  НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОДОВЖЕНО ДО 10 ТРАВНЯ!

Мета конференції: створити простір для обміну актуальними науковими дослідженнями у сфері розвитку документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності, інформаційно-телекомунікаційних технологій та міждисциплінарних галузей за участю українських науковців.

Організатори конференції:

Тернопільський національний економічний університет

Основні напрями роботи конференції:

1. Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології у формуванні електронного урядування.
  2. Історичні та теоретичні проблеми документознавства, архівознавства та інформаційної діяльності.
  3. Інформаційно-комунікаційні технології у документаційному забезпеченні управління сучасного суспільства.
  4. Управління документацією як сфера професійної діяльності.
  5. Нормативно-правова база інформаційно-документаційного забезпечення управління.
  6. Професійна підготовка фахівців документної та інформаційної сфери: історія, сучасність т а перспективи розвитку.

Мови конференції: українська, російська.

Форми участі: очна/заочна (доповідь/скайп-доповідь+публікація матеріалів).

• Для участі у конференції потрібно подати заявку, матеріали доповіді  та копію квитанції на електронну адресу до 1 травня 2016 р. : di_addut@ukr.net  з поміткою CONF 2016 (див. Додаток 1).
  • Програма конференції буде опублікована в електронному вигляді та надіслана на електронні адреси учасників конференції.
  • Учасники конференції мають можливість опублікувати тези (2 сторінки) доповідей (оформлені відповідно до вимог) у збірнику матеріалів конференції, видання якого планується після завершення заходу.
  • Учасники конференції сплачують 150 грн. за підготовку, публікацію та пересилку збірника матеріалів та програми.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Матеріали повинні бути підготовлені за допомогою редактора MS Word. Аркуш формату А4. Поля – 2 см зі всіх боків. Шрифт Times New Roman, кегель – 12, інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,25. Вирівнювання за шириною, без автоматичної розстановки переносів.

Всі нетекстові об’єкти потрібно створювати вбудованими засобами Word, формули – за допомогою редактора Equation, діаграми, графіки – Excel тощо. Колір графічних матеріалів чорно-білий, заповнення виконувати штрихуванням. Тези зі сканованими рисунками або формулами до друку прийматися не будуть!!! Рисунки, схеми, формули та таблиці не повинні виходити за поля. Сторінки не нумеруються.

Обсяг публікації – 2 сторінки, включаючи рисунки, таблиці, список літератури.

Матеріали повинні бути ретельно перевірені згідно з нормами правопису та орфографії. Тези, які надіслані пізніше встановлених термінів, до публікації не приймаються.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Ващенко Олександр Петрович,

ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ В ГЕОЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР: СУТНІСТЬ ТА ПРОБЛЕМИ БЕЗПЕКИ

Економіка України зазнає глибоких змін, спрямованих на перехід …

Література:

1. Квакша С. Напрями інтеграції України у світовий економічний простір / С. Квакша, Н. Патика // Економіка України. – 2001. – № 9. – С. 77–81.

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхилити доповіді та матеріали, які не відповідають тематиці конференції і не містять наукової новизни. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав. Для аспірантів потрібно подати рецензію наукового керівника.

Контакти:

Додаткову інформацію про конференцію можна отримати за адресою:

03680, м. Київ, вул. Солом’янська, 7, ауд. 519 (кафедра Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва Державного університет телекомунікацій); телефон +38 (044) 249-25-47, e-mail: di_addut@ukr.net   – контактні особи:

Петькун Світлана Михайлівна  (093) 021-70-03

Колодіна Лариса Степанівна  (067) 966-69-03

Зозуля  Наталія Юріївна (067) 005-00-32

Порядок сплати:

Одержувач:

Код 38855349 Банк ДКСУ у м. Києві МФО 820172

Рахунок № 31255247286638

Призначення платежу: за публікацію тез _ _ _ _ _ _ _ _ _ ПІБ

Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), здійснюється за рахунок учасників.

Оргкомітет конференції