Про призначення академічної стипендії Президента України

10:38, 21-04-2016

Ректорат, співробітники і студенти Державного університету телекомунікацій щиро вітають студентку 3 курсу навчальної групи МНД-31 Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва БРИТЮК Лесю Валеріївну із призначенням їй Наказом Міністра освіти і науки України від 04 квітня 2016 року №366 академічної стипендії Президента України.

Академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам вищих навчальних закладів України та аспірантам, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі.

Студентка БРИТЮК Леся Валеріївна з 1 курсу на відмінно навчається за спеціальністю «Менеджмент» і отримує підвищену стипендію.

Призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення наказами керівників міністерств і інших центральних органів виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебувають вищі навчальні заклади.