Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційно-документаційне забезпечення сучасного суспільства»

08:36, 20-05-2016

19 травня 2016 року кафедра документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Державного університету телекомунікацій провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інформаційно-документаційне забезпечення сучасного суспільства».

Університетом–партнером виступила кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету. На чолі із завідувачем кафедри доктором історичних наук, професором Гомотюк Оксаною Євгенівною колектив взяв участь у заході в онлайн- режимі.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Державного університету телекомунікацій, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Толубко Володимир Борисович.

Наголосивши на актуальності порушених проблем і масштабності документознавчої галузі, ректор побажав учасникам успіхів і плідної співпраці, конструктивного обміну професійним досвідом та науковими доробками.

У пленарному засіданні взяли участь провідні фахівці галузі документознавства, а саме: завідувач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор  Нестеренко Галина Олегівна, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Київського національного університету культури і мистецтв, доктор історичних наук, професор Бездрабко Валентина Василівна, старший науковий співробітник  відділу історії академічної науки Інституту архівознавства Національної бібліотеки України ім.. В. І. Вернадського Курас Дмитро Іванович, а також науковці суміжних галузей, а саме завідувач кафедри менеджменту і бізнес-моделювання Державного університету телекомунікацій, доктор економічних наук, професор Гудзь Олена Євгенівна, завідувач кафедри економіки, підприємництва та права Державного університету телекомунікацій, кандидат педагогічних наук, доцент Сотниченко Володимир Миколайович, професор кафедри економіки, підприємництва та права Державного університету телекомунікацій, доктор економічних наук, професор Сьомкіна Тетяна Віталіївна.

Підводячи підсумки учасники конференцій одностайно резюмували актуальність документознавчої сфери та необхідність інтеграції і конструктивних трансформацій в усі галузі.

Дякуємо усім, хто долучився до підготовки заходу.

Завідувач кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Державного університету телекомунікацій Петькун Світлана Михайлівна.