Міжнародна науково-методична конференція СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

14:30, 24-03-2017

16-17 березня 2017 р. відбулась міжнародна науково-методична конференція СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ.

Професіоналізм, знання, досвід і високі людські якості наших науковців та спеціалістів, потужний науковий, освітній та технологічний потенціал країни дають усі можливості ефективно модернізувати вітчизняну систему управління й вивести українську економіку на найвищий світовий рівень.

Значення й унікальність конференції полягає в тому, що запропоновані до обговорення і дискусії питання, дозволять запропонувати шляхи вирішення основних проблем стратегічного управління розвитку соціально-економічних систем і дає імпульс до нових звершень на науковій ниві.

Ця конференція успішно виконала своє основне завдання − залучення молоді до науки: студенти, аспіранти, докторанти мають можливість визначитися зі своїми інтересами в сучасному менеджменті, встановити контакти та зв’язки з майбутніми науковими керівниками, поспілкуватися з провідними вітчизняними та зарубіжними вченими.

Зокрема на конференції були презентовані наступні доповіді:

• Розвиток телекомунікаційної сфери: проблеми і перспективи. Завідувач секретаріату Комітету з питань інформатизації та звʼязку Верховної Ради України, к.політ.н. Старинець Олександр Георгійович.
  • Управління і партнерство в бізнесі. Заступник директора з економіки та фінансів ТОВ „Три МОБˮ, к.е.н. Пригода Володимир Миколайович.
  • Технології автоматизації процесів управління на базі системи «1С:Підприємство 8» та задачі освіти в процесі підготовки кваліфікованих менеджерів-користувачів. Керівник Центру Сертифікованого Навчання (ЦСН) "Проком" к.ф.-м.н Столярчук Ірина Аркадіївна.
  • Управління міжнародними соціальними проектами. Президент МФСА к.т.н., Рубцов Володимир Сергійович
  • Управління розвитком бізнесу в Україні: виклики та нові можливості. Директор ТОВ к.е.н. Халімон Тетяна Миколаївна
  • Інформаційні технології в управлінні: проблеми і реалії сьогодення. Прокопенко Наталія Семенівна – завідувач кафедри фінансів ПВНЗ «Європейський університет», д.е.н., професор.
  • Сучасні інформаційні технології у підготовці спеціалістів. Координатор програми співпраці з ВНЗ Корпорації Парус Чиєсова Євгенія Олександрівна.
  • Менеджмент ідей і трансформація матриці управління. Завідувач кафедри Менеджменту ДУТ, д.е.н., професор Гудзь Олена Євгенівна.

Колектив навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва бажає усім учасникам творчої наснаги та успіхів на науковій ниві.

Фотографії